Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes

  • 300 m²
  • 5 slaapkamers
  • 4 badkamers

Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes van 300 vierkante meter bevindt zich op 6 minuten loopafstand van de Chapelle Bellini en biedt gemakkelijke toegang tot tal van toeristische plekken. De villa ligt op een eersteklas locatie in de La Californie Pezou wijk van Cannes en biedt plaats aan maximaal 10 gasten.

Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes is voorzien van een keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Restaurant Le Jardin verwent gasten met Mediterrane gerechten op circa 7 minuten wandelafstand van de villa.

Deze 5-slaapkamer villa bevindt zich op ongeveer 1 km verwijderd van de Marché Forville, evenals op een korte afstand van het Palais des Festivals et des Congrès van Cannes. In de omgeving vind je winkelgelegenheden zoals de Marché Gambetta, op 13 minuten lopen. Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes is op ongeveer 1,1 km afstand van de Rue d'Antibes gesitueerd. Dankzij Montfleury bushalte, binnen het bereik van de 4-badkamer woning, kunnen gasten gemakkelijk Cannes verkennen.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes
Villa Tsavorite - Cannes Californie
Mobiele prijsaanbieding

Villa Tsavorite - Cannes Californie

9.9
Voortreffelijk 16 beoordelingen
160 m van de accommodatie
USD 760 USD 684
per nacht
Ref 2135 - Cannes - Villa For Rent
Mobiele prijsaanbieding

Ref 2135 - Cannes - Villa For Rent

217 m van de accommodatie
USD 2535 USD 2282
per nacht
Ref 2154 - Provencale Villa To Rent Cannes
Mobiele prijsaanbieding

Ref 2154 - Provencale Villa To Rent Cannes

217 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Faciliteiten

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Seizoensgebonden buitenzwembad
    • Tuin

    In de kamers

    • Verwarming
    • Patio
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029027737DP
    Veelgestelde vragen
    • Is er parkeergelegenheid in de buurt van Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes?
      Ja, bij Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes staat uw auto veilig in privé-autoparkeren ter plaatse.
    • Hoeveel kost een verblijf in Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes?
      De prijs voor een overnachting in Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes is €3565.
    • Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes?
      De dichtstbijzijnde restaurants van Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes zijn Restaurant Le Jardin restaurant, dat Mediterrane gerechten serveert, evenals Chick'n Chic restaurant beroemd voor Franse keuken.
    • Is er een zwembad op het grondgebied van de villa?
      Ja, gasten van de villa kunnen ter plaatse genieten van een seizoensgebonden buitenzwembad.
    • Is er een keuken beschikbaar in Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes?
      Ja, Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes heeft een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes?
      Als je Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes verblijft, mag je de belangrijkste bezienswaardigheden van Cannes, de Marché Forville en de Rue d'Antibes, die respectievelijk op 20 en 14 minuten lopen liggen, niet missen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Nice Côte d'Azur
    28 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxurious Villa With Heated Pool 5Br-10P - Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten